Tilburg heeft geen moeite met Bad Tölz in game twee


Foto: Phillip Schmitz (ECT)

Game twee in de kwartfinale tussen Bad Tölz en Tilburg werd een mega overwinning voor de Brabanders. Met maar liefst een 8-2 winst werd de lange terugreis weer ingezet.

LEES OOK: Tilburg slaat comeback Bad Tolz af en wint game een

Tölzer Löwen – Tilburg Trappers 2-8 (stand in de series 2-0 TIL)

Tilburg opende furies want na twintig seconden schoot Max Hermens al de puck met een formidabele one-timer binnen. Na zes minuten stond het al 2-0 door D’Artagnan Joly. Een prachtige tic-tac-toe aanval tussen Bjorn Borgman, Phil Marinaccio en Kobe Roth was Joly het eindstation. Na een straf voor Alexei Loginov was er de goal van Tölz op de powerplay. Al had Egils Kalns er een rebound voor nodig. De 2616 toeschouwers in de Hacker-Pschorr Arena kregen weer hoop aan het begin van de tweede periode want na goed forechecken van die Löwen kon Florian Kästele tussen de face-off cirkels uithalen en de puck hoog in de winkelhaak schieten. Maar die hoop voor de Löwen fans kon al snel weer de prullenbak in want Reno de Hondt deed hetzelfde tussen de andere face-off cirkels. Een mooie backhand assist van Kobe Roth. Daarna was het even gedaan met de snelle goals. Pas in minuut 36 scoorde Tlburg de 4-2. Het was weer een tic-tac-toe aanval. Giovanni Vogelaar, Danny Stempher en aan het eind van de aanval was het Anthony Rinaldi met de goal.

En het was nog niet gedaan, want de eerste powerplay van de wedstrijd voor Tilburg werd ook meteen van geprofiteerd. Ties van Soest zette in de laatste minuut van de tweede periode Tilburg op 5-2. Het schot van Kobe Roth werd nog gestopt maar van Soest was er sneller bij. In de derde periode gingen de goals gewoon door. Anthony Rinaldi scoorde zijn tweede goal na weer een mooie tic-tac-toe aanval. Hij maakte zijn hattrick compleet met een mooie move van buiten naar binnen en op snelheid voor de goalie Christopher Kolarz langs deponeerde Rinaldi de puck in de verre hoek. Het laatste woord was voor Danny Stempher die de eindstand op het bord schoot. Hij kon profiteren van een rebound. Gaat Tilburg dinsdagavond al op matchpoint komen?

Samenvatting en persconferentie

Previous U18: België opent wk IIB met winst op Australie
Next Sprong scratch, New Jersey verslaat Columbus, Toronto wint van Calgary